שאלות ותשובות

np-qa-92068-05314-d@2x

שאלות ותשובות

שירות טקסאון מבטיח טיפול אוטומטי בהחזר המס שלך מדי שנה. עם טקסאון, לא צריך לעשות כלום כדי לקבל את הכסף שמגיע לך מהמדינה. אנחנו עובדים בשבילך, כל שנה, עד שהכסף נכנס לחשבון הבנק שלך.

8 שקלים בחודש, כולל הטבה: טיפול בהחזר של שנות מס קודמות (עד 6 שנים), ב-69 שקלים בלבד לשנת מס. המחיר המשתלם בשוק, באחריות.

לנשואים, השירות הוא עבור שני בני הזוג – ללא תוספת מחיר.

כן. אם אתם או בני/בנות זוגכם עצמאים (נשואים בלבד), לא ניתן להגיש דרכנו בקשה לקבלת החזר מס.

כן. ניתן להפסיק את השירות בכל שלב, ללא דמי ביטול. עם זאת, הפסקת השירות תוציא אותך מהמערכת האוטומטית, שתפסיק לבדוק את זכאותך להחזר מס מדי שנה.

תוך שלושה ימים מיום הרשמתך לאתר, נעדכן אם מגיע לך החזר מס, ומהו גובה ההחזר. לעיתים יש עיכובים קלים שאינם בשליטתנו. גם במקרים אלו, ניידע אותך בהקדם.


אם אינך זכאי להחזר מס עבור אותה שנה, נעדכן ונמשיך לבדוק את זכאותך להחזר המס מדי שנה. 

לא. הנתונים שלך נשמרים אצלנו, ועוברים אך ורק למס הכנסה, כדי לטפל בהחזר המס שלך. המידע שלך, ויישאר שלך. לעולם לא נעביר אותו לאף גורם נוסף. 

אנו פועלים בהתאם לתקנות האבטחה המחמירות ביותר, כדי להגן על המידע האישי שלך. האתר מאובטח ב-SSL, בענן פרטי ובאינקפסולה של החברות המובילות והמתקדמות בתעשייה.

המחיר. אנו מציעים את המחיר המשתלם ביותר, ואין סיבה לשלם יותר.


שקט נפשי. תשלום חודשי קבוע, המבטיח טיפול אוטומטי בהחזר המס שלך, מדי שנה.


בלי עמלות. אנו היחידים שלא גובים עמלת פתיחת תיק או אחוזים מההחזר שמגיע לך מרשות המיסים.

עדכון שוטף. אנו מאפשרים לעקוב אחר סטטוס הבקשה בכל שלב, עד כניסת הכסף לחשבון הבנק שלך.

אוטומציה. מצטרפים לשירות טקסאון מקבלים מדי שנה תזכורת אוטומטית, האם מגיע להם כסף מרשות המיסים.

מחיר קבוע לשנים קודמות. מצטרפים לטקסאון מוזמנים להגיש בקשה להחזר מס רטרואקטיבי, עד 6 שנים אחורה, ב-69 שקלים בלבד לשנת מס.

כמובן. אנו מייצגים אותך מול מס הכנסה, ועובדים מולם באופן רציף – החל מהגשת הבקשה להחזר מס לפקיד השומה, ועד מעקב אחר סטטוס הטיפול, עד כניסת הכסף לחשבון הבנק שלך. 
עם ניסיון מצטבר של כ-50 שנה בעבודה מול הרשויות, אנו יודעים איך לטפל בכל בקשה באופן המקצועי והמהיר ביותר.

כדי לעקוב אחר הטיפול בהחזרי המס שלך, ולחסוך לך את כל הבירוקרטיה.

מדי יום, מוגשות לרשות המיסים בקשות רבות של שכירים לקבלת החזר מס. לכן, חשוב לעקוב אחר כל בקשה, ולוודא שתטופל בזמן וכראוי. זוהי בדיוק מטרת הייצוג, שמאפשר לנו לעקוב אחר סטטוס הטיפול בבקשות שנגיש עבורך. הייצוג גם יאפשר לנו לסייע לך באיסוף מסמכים רלוונטיים, ולטפל בכל התהליך.

אנחנו ממליצים להירשם לשירות טקסאון בהקדם, מאחר שמועד הגשת הבקשה להחזר קובע מתי יתקבל החזר המס שלך. 

ככל שתקדימו להירשם, כך נקדים לטפל בבקשה שלכם, נוודא שיש בידינו את כל המידע הדרוש, ונגיש בקשה לקבלת החזר מס עבורכם. 

וחוץ מזה, אם דוחים – שוכחים 🙂

מדי שנה, מאות אלפי שכירים מגישים בקשה להחזר מס מהמדינה. האפשרות להגיש בקשות להחזר נפתחת מדי שנה בחודש מאי, ומספר הבקשות והעומס ברשויות המס, קובעים כמה זמן יעבור עד שהכסף ייכנס לחשבון הבנק שלך.

לכן, כדאי להגיש בהקדם בקשה להחזר מס, ובכך “לקנות” את מקומך בתור לטיפול. הגשה מאוחרת לעיתים מטופלת רק בחודש נובמבר, וחבל. זה הכסף שלך, ואין סיבה לתת לו לחכות.

לא. עם הצטרפותך לטקסאון, עליך לחתום על טופס ייצוג בפני מס הכנסה וביטוח לאומי. מרגע זה, נשיג עבורך את הטפסים לקבלת החזר מס, ונטפל עבורך במסמכים הרלוונטיים להחזרי המס הבאים. 

במקביל, נקפיד להתעדכן בשינויים אלו ואחרים בחייך, שטרם עודכנו במערכת, כדי להבטיח את מלוא החזר המס המגיע לך, מדי שנה.

כל שינוי במצבך האישי והמשפחתי עשוי לזכות אותך בהחזר מס בסוף השנה. לכן, חשוב לעדכן אותנו בכל שינוי שנרשם בחייך, מנישואין והולדת ילדים, ועד קבלת דמי אבטלה. אנו מקבלים כל הודעה, ומעדכנים את פרטיך באופן מיידי במערכת.

כמו כן, מדי שנה נשלח לך באופן אוטומטי שאלון על מצבך המשפחתי. 

ניתן ליצור אתנו קשר בכל שלב בוואטסאפ או במייל service@taxon.co.il.  

לא. בדיקת זכאות להחזר מס עבור שנים קודמות (עד 6 שנים), במחיר קבוע של 69 שקלים בלבד, היא הטבה למצטרפים לשירות טקסאון. 

נשאל ככה: האם אי פעם עשית את זה?

התשובה היא, ככל הנראה, לא. מדי שנה, מאות אלפי שכירים זכאים להחזר מס ולא דורשים אותו. כי הם לא יודעים שמגיע להם כסף, או שאין להם זמן או כוח, או שאינם רוצים להתמודד עם הבירוקרטיה. ואלו רק חלק מהסיבות. 

אם הייתה דרך פשוטה לעשות זאת לבד, היינו ממליצים עליה. אבל תמורת 8 שקלים בחודש בלבד, למה להתאמץ? 

כמובן, אנחנו דואגים לקשר רציף איתך, באמצעות דיוורים והודעות הנוגעות להחזרי המס שלך, ברגע שיש שנת מס בטיפול, או אף קודם לכן בנוגע לשנת מס עתידית. 

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם במגוון ערוצים: וואטסאפ (מומלץ),פייסבוק, מייל, באתר או טלפון 8699*. 

np-qa-92068-05314-d@2x

שאלות ותשובות מעולם החזרי המס

שיעור המס שלך נקבע בתחילת השנה, ביחס להכנסה שנתית משוערת. במקרה של שינוי בהכנסה, או ממגוון סיבות אחרות (נקודות זיכוי, משכנתא, ביטוח פרטי, תרומות, הפסדים בשוק ההון ועוד), ייתכן ששילמת יותר מדי מס – ומגיע לך החזר מהמדינה.
עם הצטרפותך לטקסאון, נעבור על כל הפרמטרים, כדי להבטיח את מלוא החזר המס המגיע לך.

ניתן לקבל בקשה לקבלת החזר מס עד 6 שנים אחורה. כלומר, עד סוף שנת 2021 ניתן לבקש החזר מס עבור השנים 2015-2020. בסוף שנת 2021, האפשרות לבדוק ולקבל החזר מס עבור שנת 2015 תיחסם.

כן. החזרי מס צמודים למדד, כך שלכל החזר שמגיע לך, יתווספו תשלומי ריבית והצמדה בשיעור של 4%, החל מחודש ינואר שלאחר שנת המס האמורה. הריבית וההצמדה עצמם פטורים ממס.

טופס ה-106 שלך (או כמה טפסי 106, אם עברת מקומות עבודה) הכרחי לקבלת החזר המס המגיע לך. אך מהרגע שהצטרפת לטקסאון, והייצוג שעליו חתמת נקלט, נוכל להשיג עבורך את טפסי ה-106 מדי שנה.

כדי לעקוב אחר הטיפול בהחזרי המס שלך, ולחסוך לך את כל הבירוקרטיה.

מדי יום, מוגשות לרשות המיסים בקשות רבות של שכירים לקבלת החזר מס. לכן, חשוב לעקוב אחר כל בקשה, ולוודא שתטופל בזמן וכראוי. זוהי בדיוק מטרת הייצוג, שמאפשר לנו לעקוב אחר סטטוס הטיפול בבקשות שנגיש עבורך. הייצוג גם יאפשר לנו לסייע לך באיסוף מסמכים רלוונטיים, ולטפל בכל התהליך.

קל | אוטומטי | בלי עמלות

ככה עושים היום החזרי מס

Ⓒ כל הזכויות שמורות tax:on